درباره ما

در بناباما بر این باور هستیم که پایان این ساخت، آغاز آن ساخت است. هر بنایی که بنیان نهاده می شود باید زیبا و مستحکم باشد. پس برای تحقق این مهم باید از پی تا بام آن بر مبنای اصول و معیارهای دقیق مهندسی و بهره گیری از بهترین مصالح و بروز ترین ایده های معماری و تکنولوژی ساخت و ساز ایران و دنیا شکل گیرد.

مهندسان و متخصصان مجموعه ی بناباما پیش از هر اقدامی به آرامش، امنیت، آسایش و اعتماد کسانی می اندیشند که در عالم رقابت آنها را انتخاب کرده اند. افتخار سهیم شدن در ماندگارترین و زیبا ترین خاطره زندگی مردم که همانا ساخت بنایی شیک، جذاب و مقاوم است توفیق ارزشمندی است. ما این سعادت را به فال نیک میگیریم و خرسندیم که در ساخت بنای مورد علاقه شما هر آنچه در توان علمی، تجربی، تخصصی و هنری و طراحی داریم با افتخار به خدمت بگیریم تا بهترین خاطره را در ذهن شما ثبت کنیم.

خدمات بناباما

بناباما اعتقاد راسخ دارد که ساختمان زمانی رنگ واقعی خود را پیدا میکند که بر پایه ی دانش، تجربه و تخصص استوار باشد. کارشناسان ما این فرصت را برای شما فراهم می کنند که با امکان مشاوره رایگان، در کوتاهترین زمان و با صرف کمترین هزینه، طرح مطلوب خود را به همراه ارائه جزئیات اجرایی دقیق دریافت نمایید.

تیم مهندسین بناباما با ارائه خدمات تخصصی در زمینه های طراحی نمای ساختمان، هوشمند سازی ساختمان، طراحی دکوراسیون داخلی، طراحی نقشه ساختمان، طراحی و محاسبات سازه و متره و برآورد سعی بر آن دارد تا با تکیه بر دانش معماری، خلاقیت و توجه به مسائل فنی مهندسی و در نظر گرفتن بودجه پروژه، بهترین خروجی ممکن را در اختیار کارفرمایان گرامی قرار دهد. دید همه جانبه و توجه به جزئیات در کنار زیبایی و نوآوری، نگرش اصلی تیم بناباما می باشد. امید است بتوانیم با تکیه بر اصل مشتری مداری و صداقت کاری و بهبود خدمات در راستای تامین نیازهای کارفرمایان محترم، همچون همیشه و حتی بیشتر از قبل رضایت شما را کسب نماییم .

دکمه بازگشت به بالا
همین حالا تماس بگیرید